Forum HARDCORENOISE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
naziole to huj
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum HARDCORENOISE Strona Główna » Śmietnik Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
naziole to huj
Autor Wiadomość
dupek
Gość





Post Odpowiedz z cytatem
nie próbuj naśladować pana, tylko do budy bo kijem po pysku dostaniesz i będziesz skomlał jeszcze bardziej.
Sob Sie 27, 2011 19:40
Reklama







Sob Sie 27, 2011 19:40
Desert Fox



Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 264

Post Odpowiedz z cytatem
o kurwa jaki marzyciel, zaraz jebnę hahahahaha

_________________
[img]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/09/d7abdf2ab9bbad395f95add0bc1ad046.jpg?1316093858[/img]

Cebit napisał:
Jak masz Wiktoria zamiar jechać każdego nowego użytkownika tego forum jak popierdolona to ja też odejdę. Bo nie mam zamiaru dzielić tego forum z samymi hejterami o co oskarżano na samym początku mnie jednak wyszło na to że to ty jesteś tutaj największym hejterem który się musi przyjebać do każdego nowego użytkownika.
Sob Sie 27, 2011 19:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dupek
Gość





Post Odpowiedz z cytatem
na glebę to już kilka razy jebnąłeś odkąd tu jestem, a w większości z własnej winy, bo strzelasz ideologiczne samobóje, co już nawet zabawne przestało być i zaczęło mnie nudzić.
Sob Sie 27, 2011 19:54
Desert Fox



Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 264

Post Odpowiedz z cytatem
dupek napisał:
na glebę to już kilka razy jebnąłeś odkąd tu jestem, a w większości z własnej winy, bo strzelasz ideologiczne samobóje, co już nawet zabawne przestało być i zaczęło mnie nudzić.



"ideologiczne samobóje" hahaha nie wierzę, po prostu widzę literki i pękam ze śmiechu haahahahahahahahahahahahaha

ok idź prowadzić swoją antyprawicową krucjatę gdzie indziej, czerwony krzyżowcu. proponuję zacząć od wjechania na jakąkolwiek demonstrację narodowców i przykozaczenia tak jak w necie. RIP hehehe

_________________
[img]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/09/d7abdf2ab9bbad395f95add0bc1ad046.jpg?1316093858[/img]

Cebit napisał:
Jak masz Wiktoria zamiar jechać każdego nowego użytkownika tego forum jak popierdolona to ja też odejdę. Bo nie mam zamiaru dzielić tego forum z samymi hejterami o co oskarżano na samym początku mnie jednak wyszło na to że to ty jesteś tutaj największym hejterem który się musi przyjebać do każdego nowego użytkownika.
Sob Sie 27, 2011 20:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dupek
Gość





Post Odpowiedz z cytatem
Desert Fox napisał:



"ideologiczne samobóje" hahaha nie wierzę, po prostu widzę literki i pękam ze śmiechu haahahahahahahahahahahahaha


co mnie w sumie nie dziwi bo przy widocznych ubytkach na umyśle i zacofaniu takie rzeczy wywołują śmiech, ale to byłby kolejny dowód skretynienia u skrajnych prawicowców.

Cytat:
ok idź prowadzić swoją antyprawicową krucjatę gdzie indziej, czerwony krzyżowcu. proponuję zacząć od wjechania na jakąkolwiek demonstrację narodowców i przykozaczenia tak jak w necie. RIP hehehe


puff puff hahahahhaahhaha pękła żyła w dupie i się posrał hahahahahahah piękne
Sob Sie 27, 2011 20:11
Reklama







Sob Sie 27, 2011 20:11
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum HARDCORENOISE Strona Główna » Śmietnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

HARDCORENOISE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online