Forum HARDCORENOISE Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Moss Icon

 
Odpowiedz do tematu    Forum HARDCORENOISE Strona Główna » Emotional Hardcore Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Moss Icon
Autor Wiadomość
screamoll



Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 134

Post Moss Icon Odpowiedz z cytatem
dobrze pierwszy temat tu.
Moss Icon to najlepsza kapela emotional jaka kiedykolwiek istniała. Powstała w 1986 roku, rozpadła się w 1991. Mistrz krótko mówiąc.



http://www.youtube.com/watch?v=MPeP09FV3tk
Nie Wrz 20, 2009 10:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Wrz 20, 2009 10:02
Trupek



Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1819

Post Odpowiedz z cytatem
napisze tylko ze ten dział zawsze na HCN troche kulał : ]
Nie Wrz 20, 2009 22:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avenume



Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 595
Skąd: Neverland

Post Odpowiedz z cytatem
Sprawdziłem tę kapelę i powiem tylko jedno... Coś pięknego! ;O

Chyba zaczynam czuć ten klimat Wink.

Podoba mi się kawałek "Guatemala" - mistrzowski...

_________________
Love Muzyka! <3
Nie Wrz 20, 2009 22:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Trupek



Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1819

Post Odpowiedz z cytatem
guatemala, z jakiego to albumu?
Nie Wrz 20, 2009 22:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avenume



Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 595
Skąd: Neverland

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, na You Tube znalazłem

http://www.youtube.com/watch?v=WvvJ9G26u88

Ściągam właśnie album Lyburnum.

_________________
Love Muzyka! <3

Ostatnio zmieniony przez Avenume dnia Nie Wrz 20, 2009 22:33, w całości zmieniany 1 raz
Nie Wrz 20, 2009 22:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Trupek



Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1819

Post Odpowiedz z cytatem
to wrzuć tutaj po cichu do niego link.
Nie Wrz 20, 2009 22:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avenume



Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 595
Skąd: Neverland

Post Odpowiedz z cytatem
Wrzuciłem przecież xD.

_________________
Love Muzyka! <3
Nie Wrz 20, 2009 22:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kokon



Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 79
Skąd: Rybnik

Post Odpowiedz z cytatem
Muszę odświeżyć sobie pamięć o nich, słuchałem jakies 17tyś scrobble'i temu Razz

_________________
http://www.last.fm/user/screamart
http://www.myspace.com/artofscream

Screaming is not screamo
Loud guitars are not hardcore or even post-hardcore
Pon Wrz 21, 2009 06:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger
screamoll



Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 134

Post Odpowiedz z cytatem
guatemala jest z It Disapperars. ale ja i tak myśle że lepiej ściągnąć od razu całą dyskografię.
Pon Wrz 21, 2009 08:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Avenume



Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 595
Skąd: Neverland

Post Odpowiedz z cytatem
Nie mogę nigdzie linka do dyskografii znaleźć. Może ktoś zarzucić?

_________________
Love Muzyka! <3
Pon Wrz 21, 2009 10:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
screamoll



Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 134

Post Odpowiedz z cytatem
http://rapidshare.com/files/50153321/Moss_Icon_-_Discography_Part_1.rar
http://rapidshare.com/files/50156313/Moss_Icon_-_Discography_Part_2.rar
proszę.
Pon Wrz 21, 2009 10:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Avenume



Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 595
Skąd: Neverland

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki Wielkie Ola Wink.

_________________
Love Muzyka! <3
Pon Wrz 21, 2009 10:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
En



Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 305

Post Odpowiedz z cytatem
fajny, kiedyś dużo słuchałam

_________________
Koń jest bogiem, galop nałogiem.
Czw Paź 01, 2009 18:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ćwirek



Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 764
Skąd: From Your Karmnik

Post Odpowiedz z cytatem
Słucham czasami kawałek im back sleeping or fucking or something rozpierdala

_________________
Hmm...
Sro Gru 08, 2010 21:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Gru 08, 2010 21:36
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum HARDCORENOISE Strona Główna » Emotional Hardcore Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

HARDCORENOISE  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online