| Autor |
Wiadomość |
screamoll

Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 134
|
|
Moss Icon |
|
dobrze pierwszy temat tu.
Moss Icon to najlepsza kapela emotional jaka kiedykolwiek istniała. Powstała w 1986 roku, rozpadła się w 1991. Mistrz krótko mówiąc.
http://www.youtube.com/watch?v=MPeP09FV3tk
|
|
| Nie Wrz 20, 2009 10:02 |
|
 |
Reklama
|
|
| Nie Wrz 20, 2009 10:02 |
|
 |
Trupek

Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1819
|
|
|
|
napisze tylko ze ten dział zawsze na HCN troche kulał : ]
|
|
| Nie Wrz 20, 2009 22:16 |
|
 |
Avenume

Dołączył: 19 Wrz 2009 Posty: 595 Skąd: Neverland |
|
|
|
Sprawdziłem tę kapelę i powiem tylko jedno... Coś pięknego! ;O
Chyba zaczynam czuć ten klimat .
Podoba mi się kawałek "Guatemala" - mistrzowski...
_________________ Love Muzyka! <3 |
|
| Nie Wrz 20, 2009 22:20 |
|
 |
Trupek

Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1819
|
|
|
|
guatemala, z jakiego to albumu?
|
|
| Nie Wrz 20, 2009 22:28 |
|
 |
Avenume

Dołączył: 19 Wrz 2009 Posty: 595 Skąd: Neverland |
|
|
|
Nie wiem, na You Tube znalazłem
http://www.youtube.com/watch?v=WvvJ9G26u88
Ściągam właśnie album Lyburnum.
_________________ Love Muzyka! <3
Ostatnio zmieniony przez Avenume dnia Nie Wrz 20, 2009 22:33, w całości zmieniany 1 raz |
|
| Nie Wrz 20, 2009 22:30 |
|
 |
Trupek

Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1819
|
|
|
|
to wrzuć tutaj po cichu do niego link.
|
|
| Nie Wrz 20, 2009 22:31 |
|
 |
Avenume

Dołączył: 19 Wrz 2009 Posty: 595 Skąd: Neverland |
|
|
|
Wrzuciłem przecież xD.
_________________ Love Muzyka! <3 |
|
| Nie Wrz 20, 2009 22:33 |
|
 |
kokon

Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 79 Skąd: Rybnik |
|
|
| Pon Wrz 21, 2009 06:51 |
|
 |
screamoll

Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 134
|
|
|
|
guatemala jest z It Disapperars. ale ja i tak myśle że lepiej ściągnąć od razu całą dyskografię.
|
|
| Pon Wrz 21, 2009 08:09 |
|
 |
Avenume

Dołączył: 19 Wrz 2009 Posty: 595 Skąd: Neverland |
|
|
|
Nie mogę nigdzie linka do dyskografii znaleźć. Może ktoś zarzucić?
_________________ Love Muzyka! <3 |
|
| Pon Wrz 21, 2009 10:06 |
|
 |
screamoll

Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 134
|
|
|
| Pon Wrz 21, 2009 10:12 |
|
 |
Avenume

Dołączył: 19 Wrz 2009 Posty: 595 Skąd: Neverland |
|
|
|
Dzięki Wielkie Ola .
_________________ Love Muzyka! <3 |
|
| Pon Wrz 21, 2009 10:14 |
|
 |
En

Dołączył: 19 Wrz 2009 Posty: 305
|
|
|
|
fajny, kiedyś dużo słuchałam
_________________ Koń jest bogiem, galop nałogiem. |
|
| Czw Paź 01, 2009 18:55 |
|
 |
Ćwirek

Dołączył: 21 Wrz 2009 Posty: 764 Skąd: From Your Karmnik |
|
|
|
Słucham czasami kawałek im back sleeping or fucking or something rozpierdala
_________________ Hmm... |
|
| Sro Gru 08, 2010 21:36 |
|
 |
Reklama
|
|
| Sro Gru 08, 2010 21:36 |
|
 |
|